Jak mluvit s člověkem s vyhořením

Vítejte na kurzu Jak mluvit s člověkem s vyhořením. Kurz se skládá z pěti kapitol a závěrečného testu. Dozvíte se v něm vše potřebné pro to, aby se Vám lépe komunikovalo s blízkými lidmi, kteří procházejí vyhořením. Kurzem Vás provede psycholog Michal Bača, který si o vyhoření povídal se známou zpěvačkou a herečkou Celeste Buckingham a scenáristou a komikem Jánem Gorduličem. Jsme vděční naším hostům, že se námi podělili o jejich osobní zkušenost. 
Celeste Buckingham
Zpevačka a příležitostná herečka
Do třech let žila na Aljašce, poté se její rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala hudební kariéru. Je finalistkou druhé řady Česko Slovensko SuperStar. V roce 2012 vydala svou debutovou desku Don't Look Back a byla nominována na MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act. Byla porotkyně česko-slovenské verze X Factor. V roce 2013 získala cenu OTO pro zpěvačku roku. Byla nominována i na Radio Disney Music Awards v Americe.
Jano Gordulič
Scénárista, moderátor, komik
Zakladatel, lídr a hlava show “Silné reči”. Pracuje také jako scenárista, usilovný hledač děr na trhu, kreativec a občas se zapotí i jako režisér. Jeho největší vášní je humor a podkopávání zažitých stereotypů. Kromě Silných rečí je jeho srdcový projekt online show “Ťažký týždeň” a navzdory tomu, že ho irituje lidská hloupost a ze všeho si dělá srandu, snaží se být na stará kolena k ostatním opravdu fér.
Michal Bača
Psycholog
Studium psychologie ukončil v roce 1999 a více než 20 let se věnoval rozvoji manažerů a zaměstnanců ve velkých firmách. Aktuálně poskytuje psychologické konzultace a také koučink zaměřený na rozvoj leadershipu a řešení náročných situací.