Jak mluvit s člověkem závislým na alkoholu

Vítejte v kurzu Jak mluvit s člověkem závislým na alkoholu. Kurz se skládá z pěti kapitol a závěrečného testu. Dozvíte se v něm vše potřebné pro to, aby se vám lépe komunikovalo s blízkými lidmi, kteří projevují příznaky závislosti na alkoholu. Kurzem vás provede psycholog Michal Bača, který si povídal s Branislavem Jobusem. Jsme vděční za atmosféru na střetnutí, otevřenost a upřímnost při sdílení svých zkušeností.
Braňo JOBUS

Hudebník, spisovatel

Branislav Jobus, více známý jako Braňo Jobus, nebo pod mediálně známou zdrobnělinou Branuško, je slovenský zpěvák, muzikant, spisovatel a zakladatel hudebního festivalu Vrbovské vetry.Do povědomí se dostal jako frontman hudebních skupin Karpatské chrbáty, Vrbovskí víťazi nebo prostřednictvím hudebního projektu Abusus. Pro Jobusové vystupování je typická silná dávka vtipu, recese a lokálpatriotismu, na základě čeho se stal vyhledávanou osobností slovenské alternativní scény.
Michal BAČA

Psycholog

Studium psychologie ukončil v roce 1999 a více než 20 let se věnoval rozvoji manažerů a zaměstnanců ve velkých firmách. Aktuálně poskytuje psychologické konzultace a také koučink zaměřený na rozvoj leadershipu a řešení náročných situací.