Liga za duševné zdravie Vám přináší sérii kurzů zaměřených na komunikaci s lidmi, kteří prožívají duševní problémy.
Více o kurzech se dozvíte na videu níže.

Write your awesome label here.

Syndrom vyhoření

Syndrom vyhoření (jiné názvy: syndrom vyhasnutí, syndrom vyhaslosti, syndrom vyprahlosti; angl. burnout syndrome) je syndrom, který poprvé popsal Herbert Freudenberger v roce 1975, a který má různé definice (např. ztráta profesionálního alebo osobního zaujetí u příslušníka pomáhajících profesí nebo vyhoření jako výsledek procesu, v němž lidé velice intenzivně zaujatí určitým úkolem ztrácejí své nadšení).

Co vám kurz přinese?

  • 5 Kapitol
  • 15 Videí 
  • 1 Záverěčný kvíz

Získáte jistotu

Poskytovat správnou podporu svým blízkým v oblasti duševního zdraví není samozřejmostí. Dokázat rozpoznat, co pomáhá a co naopak škodí, je nesmírně vzácná a důležitá zručnost.

Správně nasměrujete pomoc

Nebude už pro vás problém vyhodnotit a zvolit správný směr při poskytování rad a návodů, jak ven z duševních problémů nebo krizí.

Obsah kurzu

Váš instruktor

Michal Bača

Sérii kurzů "Jak mluvit s člověkem v duševní nepohodě" v spolupráci s Ligou za duševní zdraví připravil psycholog Michal Bača. Studium psychologie ukončil v roce 2009 a více než 20 let se věnoval rozvoji manažerů a zaměstnanců ve velkým firmách. Aktuálně poskytuje individuální psychologické konzultace a také koučink zaměřený na rozvoj leadershipu a řešení náročných situací. Pro online školu Ligy za duševné zdravie připravil a vede sérii kurzů “Jak mluvit s člověkem v duševní nepohodě” ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA.
Patrick Jones - Course author